• Sebastian Pawłowski

  Jako para młoda, jedni z głównych organizatorów imprezy bardzo dobrze wspominamy Nasze wesele w sali pałacowejpYuca. Wystrój elegancki, jedzenie smaczne, obsługa w porządku, oczywiście piękny ogród. Dla Nas z pewnością to będzie niezapomniana noc i z chęcią polecimy to miejsce innym! :-)

  Sebastian Pawłowski
 • Tomasz Krupa

  Super miejsce super lokal i Bardzo Profesjonalny właściciel ~ lokal godny Polecenia . Jedzenie smaczne ,obsługa kelnerska bardzo miła i kompetentna ~Gorąco Polecam!!!

  Tomasz Krupa
 • Marta Stępnik

  Dziękujemy bardzo szefowi, obsłudze jak i Pani menadżer za profesjonalną obsługę na sali i w hotelu. Jesteśmy dumni z tego, że mogło u państwa na sali bankietowej odbyć się nasze wesele !!! Jedzenie przepyszne, dań było ciepłych tyle, że aż nie zdążyliśmy zgłodnieć a inni goście sami to po sobie stwierdzili a orkiestra również najedzona i bardzo zadowolona z grania z powodu bardzo dobrej akustyki na sali :) Polecamy wszystkim bardzo serdecznie Yuce w każdym calu :) :)

  Marta Stępnik
 • Ania Kujawa

  We wrześniu 2016 roku odbyło sie nasze wesele na sali płacowej. Była to niezapomniana noc. Wystrój sali, jedzenie oraz obsługa zachwyciła nie tylko nas ale również naszych gości. Dziękujemy za wspaniałą organizację tak ważnego dla Nas dnia.

  Ania Kujawa
 • Aneta Michalak-Kokot

  Byliśmy na Sylwestrze 2016/2017 na Sali Bankierowej. Zabawa była bardzo udana, jedzenie bardzo smaczne.Jesteśmy ogromnie zadowoleni. Polecam wszystkim.

  Aneta Michalak-Kokot
 • Dominika Adamus

  Po zorganizowanym weselu w sali bankietowej Yuca wraz z mężem jesteś zadowoleni w 100%. Kontakt z właścicielem, współpraca, jedzenie i obsługa na wysokim poziomie. Polecamy!

  Dominika Adamus
 • Kamila Czajka
  17wrzesnia odbyło się nasze wesele w sali palacowej.Muszę powiedzieć że gości mieliśmy z całej Polski.Wszyscy byli zachwyceni ta salą.Dodam że obsługa wspaniała z uśmiechem do nas podchodzili.Jedzenie pyszne. WARTO tam zorganizować wesele.Mieliśmy sporo gości hotelowych.Pokoje super i śniadanko rewelacja. Właściciel wspaniały człowiek..pozdrawiam
  Kamila Czajka
 • Joanna Trojanowska

  25 czerwca wyprawialismy swoje wesele w sali pałacowej. Wszystko nam się podobało, jedzenie bardzo dobre, obsługa w porządku, klimatyzacja w sali sprawna, gorzej w pokojach dla gości nad salą. Odpowiednie ustawienie stołów pozwala na uzyskanie dużo miejsca do tańca. Jedyny minus jaki znaleźliśmy to brak osoby odpowiedzialnej za czystość w toaletach. Właściciel, p. Piotr w 100% zaangażowany w swoją pracę, chętnie służy pomocą i rada. Polecamy to miejsce na organizację wszelkich imprez.

  Joanna Trojanowska
 • Beata Srogosz

  Ja byłam pierwszy raz na sylwestra 2014 r jedzenie smaczne wystrój sali na 5+ obsługa również 5+ i kiedy organizowaliśmy córki wesele 30 lipca postanowiliśmy w tym miejscu chociaż było daleko od domu pana młodego i z kościoła ale miejsce jest godne polecenia . ogród i wystrój sali oraz do jedzenia nie można się doczepić.

  Beata Srogosz
 • Ewelina Stokwisz

  25 czerwca 2016 roku odbyło się nasze wesele w sali Bankietowej Yuca . Jesteśmy jak najbardziej zadowoleni , wystrój sali przepiękny taki jaki sobie wymarzyliśmy , ogrody magiczne , jedzenie przepyszne, obsługa przemiła , wszystko bardzo dobrze dopracowane. Z przyjemnością wystawiamy wielkiego pozytywa :) Pozdrawiamy serdecznie

  Ewelina Stokwisz